Jdi na obsah Jdi na menu
 


Michael BallackNěmecký reprezentant a naše nová posila Micheal Ballack prohlásil, že informace o tom, že požadoval místo v základní sestavě, je lež.

Mourinho již ve svém týmu má na pozici záložníka dostatek hráčů a Ballack ještě více zvýší konkurenci, a proto se objevily spekulace, že vytříbený záložník žádal u Josého o místo v sestavě. Konkurenci mu budou dělat hráči jako Lampard, Makelele nebo Robben.

Ballack však tyhle spekulace vyvrátil: „Nikdy jsem tohle nezkusil ani bych takový požadavek nevyžadoval," ohradil se Michael. „Vládne tu velká konkurence, ale to pro mě bude dobré. Dokáži se přizpůsobit roli záložníka, ať ofenzivního či defenzivního, a José to ví a zná mou sílu dokázat vstřelit branku."

„Nyní se musím ukázat na hřišti a ohromit ho." O Ballacka se dlouhou dobu zajímal i Manchester United, ale nakonec se rozhodl podepsat Chelsea. „Vybral jsem si tento klub kvůli tomu, co dosáhl za poslední dva roky. Anglická liga je velmi dobrá a potvrzují to finalisté evropských pohárů. ManU se o mě začal zajímat velmi brzy, ale nakonec zvítězila Chelsea," uzavřel Ballack.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář