Jdi na obsah Jdi na menu
 


Peter KenyonAnglický mistr žádá po vedení FIFA, aby začalo vyšetřovat možné nelegální vyjednávání Realu Madrid s holandským křídlem, Arjenem Robbenem.

Prezidentské volby v Realu vyhrál Ramon Calderon a hned z úvodu se vyjádřil o svém zájmu o Holanďana. Vedení Chelsea jakékoliv spekulace odmítá, což slovy potvrdil Peter Kenyon: „Všímáme si vyjádření Calderona, který tvrdí, že jednal s Robbenem. Chelsea bude informovat FIFU, jestli se nejedná o nelegální postup."

„Situace kolem Arjena je jasná. Predrag Mijatovic (nový sportovní ředitel Realu Madrid - pozn. redakce) nejednal s nikým, kdo má pravomoc rozhodovat o Chelsea, o budoucnosti křídelního útočníka. Tento přestup je vyloučen, nezajímají nás žádné nabídky. Robben není na prodej."

Calderon je však přesvědčen o opaku a několikrát vypustil do světa, že Robben již s vedením Realu jednal. „V průběhu MS jednal Mijatovic s Abramovichem o možném Robbenově přestupu a máme informace, že by vše mohlo být úspěšné.  Dokonce jsme mluvili se samotným hráčem a vše je OK, - zdá se - že by rád do Madridu přestoupil."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář