Jdi na obsah Jdi na menu
 


John Terry

Našemu kapitánovi Johnovi se ve čtvrtek odpoledne narodily dvojčátka. Jeho manželka mu na svět přivedla chlapečka a holčičku:-)

Johnovi a jeho snoubence Toni Poole (zajímavé že ani on ani Frank se ještě nevzali... hlavně, že už mají děti :-))  se ve čtvrtek 18.7.2006 v Portland Hospital v Londýně narodily dvojčátka - holčička a chlapeček. Holčička se narodila ve 12:29 a vážila 3lb 9oz (nechtějte po mě abych to převáděla, v anglických mírách se nevyznám) a chlapeček se narodil ve 12:37 a vážil 5lbs 7oz.

John i Toni jsou velmi spokojení a nadšení. Ani jedno z dětí, ale ještě nemá jméno - ještě se nedohodli.  

No, jak známe Johna svým soukromím se moc nechlubí, a tak nejsou žádné fotky dětí a ani při odchodu z nemocnice nebyl dvakrát výřečný. „Dětem i Toni se daří dobře a oba jsme absolutně spokojení."

S dětmi ale John moc času nestrávil, hned musel letět zpátky do Portugalska, kde se s týmem Anglie připravuje na blížící se MS. Před odjezdem, ale ještě požádal novináře, aby respektovali soukromí Toni a jeho dětí. No hlavní je, že je náš kapitán spokojený a třeba mu to i pomůže dovést Anglii k titulu MS :-)

.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář