Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ronaldinho and LampardBrazilský míčový kouzelník Ronaldinho si myslí, že opravdovým vůdcem anglického národního mužstva je více než David Beckham záložník Chelsea, Frank Lampard.

Ačkoliv Sven Goran Eriksson zatím svěřuje kapitánskou pásku Beckhamovi, čím dál více se ozývají hlasy, že funkci lídra týmu by měl převzít náš záložník. Ten je společně se svým spoluhráčem Johnem Terrym považován za nástupce Beckhama v roli kapitána Anglie.

Ronaldinho, který se s Lampardem utkal v posledních dvou sezonách v Lize mistrů, je toho názoru, že nejlépe střílející záložník Premier League v této sezoně je ideálním kandidátem na post kapitána hrdého Albionu. „Když nepočítám Wayna Rooneyho, je Lampard nejdůležitějším anglickým hráčem," řekl Ronaldinho. „Je to hráč, kterého hodně obdivuji, myslím, že je pravým vůdcem Anglie. Lampard i Terry symbolizují anglickou povahu."

Ronaldinho také sleduje, jak se vyvine situace okolo zranění útočníka Wayna Rooneyho a přeje si, aby se hráč Manchesteru United dal co nejrychleji do pořádku.

Je to hrozné, když se takový hráč před mistrovstvím světa zraní. Je mi ho moc líto," prohlásila hvězda Barcelony. „Přeji mu opravdu rychlé uzdravení a doufám, že se do začátku turnaje dá do pořádku. Nikdy jsem neoslavoval zranění hráčů z konkurenčních týmů. Chtěl bych Rooneyho na mistrovství, protože je to úžasný hráč. Pokud ale nepojede, bude to pro Anglii velká ztráta, ale i tak mají hodně kvalitních hráčů," dodal.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář