Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chelseafc.czZačíná anketa o nejlepšího fotbalistu Chelsea v sezoně 2005/2006. Anketa startuje hlasováním o nejlepšího obránce The Blues. Za týden v pondělí Vám přineseme anketu o nejlepšího záložníka a za 14 dní o nejlepšího útočníka. Nakonec se hlavní ankety zúčastní vítězové těchto hlasování, kde se určí absolutně nejlepší hráč sezony! Díky těmto anketám můžete také Vy vyhrát!

U brankářů anketu dělat nebudeme. Petr Čech odchytal téměř všechny utkání, takže automaticky jde do hlavní ankety.

Díky této anketě můžete vyhrát bílé tričko UMBRO s logem Chelsea dělané ve formě dresu. Pokud se zúčastníte anket o nej. obránce, záložníka a útočníka budete do losování zařazeni třikrát. Pokud budete hlasovat např. jen v jedné anketě, půjdete do slosování pouze jednou.

Hlavní anketa, kde se "sejdou" vítězové, poskytne další losování o další hodnotné ceny. Sponzorem této soutěže je sázková kancelář Expekt.com.

Jak hlasovat?
Na e-mailovou adresu janega@email.cz pošlete hlas pro nejlepšího obránce Chelsea. Nezapomeňte uvést Vaše pravé jméno a bydliště, kam bychom měli v případě výhry dres zaslat. Jako předmět zprávy uveďte "Soutěž", jinak bude Váš hlas neplatný. Hlasujte do 10. května 2006, již ten den začíná hlasování o nejlepšího záložníka.

Nominováni byli:
John Terry
Paulo Ferreira
Asier del Horno
William Gallas
Robert Huth
Ricardo Carvalho.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář